Duben 2008

Paramore NEkončí !!!!

4. dubna 2008 v 15:10 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
paramore-band.jpg
Minulý měsíc franklinský kvintet Paramore zrušil posledních 6 koncertů evropského turné. Je téměř netřeba psát, kolik zmatku tím skupina vyvolala - zpěvačka Hayley byla najednou údajně těhotná a budoucnost kapely připomínala nic než trosky. Když se fámy donesly až ke kapele, tak se k nim prostřednictvím MTV s hořkým nadšením konečně vyjádřili.
"Potřebovali jsme čas, abychom se dostali domů a popadli dech. Je to rok, co vyšlo 'Riot!', a od té doby je to prostě non-stop. Není třeba říkat, že to byla část našeho života, ale někdy prostě přijde doba, kdy musíte pro jednou udělat něco jenom pro sebe. A to je to, co jsme museli udělat. Nelíbilo se nám, že jsme museli zrušit koncerty, ale to je to, co si to vyžádalo: jet domů a tak nějak začít od znova," řekla Hayley.

Dále pokračovala obhajobou svého příspěvku na blogu, za kterého vykvetl celý problém:"Teď je to takové šílené. Něco napíšu a je to všude. Je vtipné, jak se ty věci vystupňovaly a jak lidi dělají velkou záležitost i z té nejmrňavější věci. Byli jsme na cestě domů, zrušili jsme jeden koncertní týden, a pak další věc, co se dozvíte, je, že jsem těhotná."

K samotnému těhotenství se pak vyjádřila víc než jasně:"Jak se můžete podívat, jsem pořád snítka. Není tam nic kromě večeře od včera."

Po dobití mentálních i fyzických sil je kapela zpátky a hned na konci tohoto měsíce přepadne spolu s Jimmy Eat World další řádku amerických měst.

Paramore - AvartS

4. dubna 2008 v 15:09 | peace.boy |  Paramore

ParaBoty .)

4. dubna 2008 v 14:41 | peace.boy |  Paramore

- New Desing -

4. dubna 2008 v 14:38 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
Eště sem se nevyjádřil ani k podstatný změně DESINGU :D
Mno zdálo se mi, že ty Ztraceni sou v záhlavku doost dlouho a tak sem nasadil styl Paramore, mně osobně se líbí víc, ale je to asi proto že tamten už mi přišel nudnej :D
Tak doufám, že se vám líbí .)


Hayley - Graphic MIX

3. dubna 2008 v 9:34 | peace.boy |  Paramore
Mimo jiné, Paramore a soustu dalších SKUPIN a CELEBRIT můžeš podpořit ve volbě Celebrity 2008 TADY !!!!

7. BleskoFka ( KONEC )

2. dubna 2008 v 21:59 | peace.boy |  ◘ Soutěže ◘
- Je tu další BleskoFka, myslim že je v pohodě tak se zapoj PLSKY .) -
1.) Čawes, mno tak jak se vede ???
2.) Máš rád/a Paramore ???
3.) Co řikáš na můj blog ???
4.) TADY pro mě hlásni + kolikátý hlas
5.) Co na DIPLOM ????
Měj se a zatim čawes .)

Mooooc Důležitá VOLBA !!!!!

2. dubna 2008 v 21:49 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
ČAWES LIDI, CHTĚL BYCH TEĎKA POPROSIT ŠECHNY MOE ESBÉČKA !!!! JESTLI BY SE POKUSILY SEHNAT PÁR HLASŮ NA MŮJ 2. WEB - www.hitparadacelebrit.blog.cz - KDE PRÁVĚ PROBÍHÁ VOLBA CELEBRITY 2008 A NYNÍ SE VOLÍ UŽ JEN 12 NEJLEPŠÍCH ,, CELKOVĚ "
TAK PROSÍM VŠICHNI, PROSÍM, zatímco TOKIO HOTEL nebo AVRIL LAVIGNE mají postup DO Finálové TOP 12 téměř 100 % tak ostatní Celebrity POTŘEBUJÍ VAŠE HLASY !!!!!
HLASUJTE TADY !!!

2. Řetězák / Celebs /

2. dubna 2008 v 21:34 | peace.boy |  ◘ BlaFy ◘
Jaká je tvoje oblíbená barva? Černá, tmavě modrá a tmavě červená až do Ruda :)
Jaká je tvoje oblíbená spjevačka? Britney a Hilary !!!
Jaký je tvúj oblíbený spjevák? Zac Efron a Timbaland
Oblíbená herečka? Hayden Penettiere
Oblíbený herec? Matthew Fox
Další oblíbená hvězda? Těch je .)
Máš rád/a celebrity? MILUJU ! ♥ ♥ ♥
Podívej se s okna!Co vidíš? TMU :D
A za tim? :D :D že by TMU :D
Jěšte..Kdo má pokračovat? Kdo chce .)

1. Řetězák / Tak trochu OVOCNEJ /

2. dubna 2008 v 21:28 | peace.boy |  ◘ BlaFy ◘
1. jabko nebo hruška?
jabko
2. hruška nebo mandarinka?
hruška
3. mandarinka nebo pomeranč?
pomeranč
4. pomeranč nebo třešeň?
pomeranč
5. třešeň nebo jahoda?
jahoda

6. jahoda nebo angrešt?
jahoda
7. angrešt nebo rybíz?
rybíz

8. rybíz nebo mango?
mango

9. mango nebo ananas?
ananas

10. ananas nebo jabko?
ananas

Paramore - photoshoot 4

2. dubna 2008 v 20:41 | peace.boy |  Paramore
http://paramore.blog.cz/http://paramore.blog.cz/http://paramore.blog.cz/
http://paramore.blog.cz/http://paramore.blog.cz/http://paramore.blog.cz/
http://paramore.blog.cz/http://paramore.blog.cz/http://paramore.blog.cz/
http://paramore.blog.cz/http://paramore.blog.cz/http://paramore.blog.cz/Paris si u nás rozbyla Nosánek !!!

1. dubna 2008 v 18:34 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
Když jsem si přečet tendle tutilek tak mě to docela dost rozesmálo, já z tý holky nemůžu :D:D:D:D:D:D
Dne 30.3.2008 měly v Praze koncert GOOD CHARLOTTE. PARIS HILTON přijela také, aby podporovala svého přítele právě z této americké rockové skupiny. Jmenuje se Benji Madden . V Praze se však dnes semlela zajímavá událost. Otravné české paparazzi nejprve fotili PARIS HILTON v nějakém podniku a po té když odcházela, všichni rychle běželi za ní. Aby PARIS HILTON unikla co nejrychleji, zakopla a narazila si nos.
Po poledni se PARIS a BENJI procházeli Prahou, prohlédli si Orloj a poté zasedli do nějakého podniku na oběd. Když chtěli odejít, hodili je novináři, což způsobilo pád PARIS HILTON. BENJI MADDEN jí celou dobu chránil a byl i trochu nepříjemný, není se čemu divit, ty paparazzi jsou skutečně něco šíleného. Dokonce se zamkli na dámských záchodech. Poté spolu odjeli do Kongresového centra, kde GOOD CHARLOTTE koncertují. Spolu by tu měli zůstat do ponděli a poté se vypravit do Budapeště.
Podobné neštěstí se stalo nedávno i v Turecku, kde se PARIS objevila, aby zasedla do poroty Miss. Při příletu se mezi paparazzi semlela bitka, kde tekla i krev !!!

Linkin Park v ČR !!!

1. dubna 2008 v 18:32 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
LINKIN PARK jsou dalšími kdo navštíví Českou republiku ! Nevim, kde na ty všechny velké koncerty máme brát peníze, protože těch koncertů je letos až až, ale že příjíždějí LP je skvělá zpráva. Potvrdila to organizace Live Nation, která vám tuto skupinu přiveze. Jedna z nejúspěšnějších rockových a nu-metalových kapel tak vystoupí v Brně už 17. června 2008. Je to jedna ze zastávek evropského turné. LINKIN PARK se tu sice objevili minulý rok, ale tentokrát je to sem láká opět, nebo spíše Live Nation nalákala. Bohužel pro slovenské fanoušky mám špatnou zprávu, na Slovensku nevystoupí. Lístky jsou sehnání už od 3. dubna za skvělých 895 Kč.
V rámci evropského turné představí hlavně svojí poslední desku Minutes To Midnight, na které pracovali skoro 14 měsíců. Výsledkem je 12 nových skladeb, které se poměrně od ostatních liší, ale hold to jsou už LINKIN PARK, kteří míchají všechny možné styl dohromady, Rap, Rock, numetal a pop. A pokud vám v hlavě leží ještě jedna otázka a to proč Brno, tady máte odpověd:
Proč se skupina rozhodla pro Brno a ne Prahu? "To nebylo přímo rozhodnutí kapely, ve spolupráci s Live Nation jsme jim to nabídli my," uvedl Hrbek. Jedním z důvodů. "Navíc v červnu bývá v Praze koncertů velkých jmen dost, zatímco Brno v tomto stále strádá," vysvětlil Hrbek, proč se snaží dostávat do moravské metropole hudební velikány.

Takže 17. června , LP, Brno, Veledom za 895 Kč , Těsíme se !