Únor 2008

Hilary Duff poráží Zaca Efrona :)

29. února 2008 v 22:08 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
Ok proběhlo další kolo Volby Celebrity roku 2008 na www.hitparadacelebrit.blog.cz ! Minule i předmilu zvítězil Zac Efron, ale tentokrát už silné soupeřce Hilary Duff nevzdoroval a zkončil až na Druhém místě a na třetím potom One Republic !
Porazí Hilary Zaca i nyní a nebo se Zac vrátí na první pozici ...... ??!!?? Nebo zvítězí někdo úplně jiný ???? To je na vás, takže hlasujte na www.hitparadacelebrit.blog.cz

Paris A Benji :)

26. února 2008 v 21:44 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘

Stále se zdá, že Paris Hilton dělá pouze jedno a to samé - nedávno byla viděna s Benjim Maddenem, identickým dvojčetem Joela.
Jeden očitý svědek řekl Life&Style, že ve čtvrtek v LA (Villa) byla Paris z Benjiho úplně hotová: "Když ho uviděla, měla oči jenom pro něj. Přišla k němu blíž a dala mu obrovskou pusu."
"Předčilo to vše, protože zapojili i jazyk," potvrdil zdroj.
Rocker z Good Charlotte "přezimoval na party spolu s Paris a neopustili ji do 01:15h ráno," pokračoval vlezlý zdroj. "Veškerý čas ho hladila po ramenou, třela se mu o nohy a šeptala do ucha."
Dodáno 26.2.08 : "Určitě spolu randí," řekl zdroj pro TMZ. "Potkali se předtím už několikrát, ale měli mezi sebou jiný vztah."
Byli také spatřeni spolu v Hollywoodu, během dvojité schůzky ještě se sestrou Nicky. "Bylo to sladké."
Nicole je v tom plně podporuje!
"Nicole se to moc zamlouvá," říká Nicoliina kamarádka pro E! Online. "Paris a Nicole jsou jako sestry! A ony nyní randí s bratry. Je to skvělá situace. A navíc, každý si myslí, že by Benji byl pro Paris dobrý. Je velmi vyzrálý a ustálený, jako jeho bratr."
best-bands.blog.cz

Efron - Podruhé Vítězí :)

25. února 2008 v 20:35 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
A je tu další kolo Hitparády Celebrit a tentokrát si První pozici Opět obhájil ZAC EFRON !
Pokud jste s Zacovím vítězstvím spokojeni tak ho opět podpořte na www.hitparadacelebrit.blog.cz a pokud, chcete jinou celebritu jako vítěze za rok 2008 například ( One Republic, Duff, Miller, Tisdale ), ale samozřejmě Mnooooho dalších PAK HLASUJTE na www.hitparadacelebrit.blog.cz
Zac Efron
Zac nemá být vítězem ????? Tak to změňte na www.hitparadacelebrit.blog.cz díky moc za vaše hlasy :) a těším se na další kolo :)

t.A.T.u. - 3.Album 'Upravleniye Otbrosami' posunuto na duben + Nový singl '202'

23. února 2008 v 12:08 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
Ruská dvojka t.A.T.u. je témeř připravena vydat nové album, které mimochodem mělo vyjít okolo prosince. Jedná se o jejich již 3.oficiální album. Holky potvrdili již drhý singl 202 , kteý vyjde a konci března s novým videoklipem. Nová deska se jmenuje Upravleniye Otbrosami. Tato deska vyjde ale i v angličtině jako Waste Management, vyjde k jejich novému filmu Finding t.A.T.u. Připomente si také, že premiérový singl se jmenoval Beliy Plaschik.

LINKIN PARK - Budou natáčet 4. album a vydávají Given Up...

23. února 2008 v 12:06 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
Od desky Minutes To Midnight uběhlo jen několik pár měsíců a LINKIN PARK myslí už na na nové album. "Tvořivou náladu" pry mají už od vznikání desky Minutes To Midnight a nejedná se o projekt hip-hopových FORT MINOR Mike Shinody , ale skutečně o nové LINKIN PARK. Na nové desce by měli začí pracovat co nejdřívě. Aktuálně však dokončují evropské turné a vrhají se na Ameriku, pro kterou mají připravenou speciální show. Spolupracují totiž z firmou, která jim pomůže udělat velké video efekty, zvětšit podium a udělat větší show, pro větší zážitek, ovšem jenom pro američany. Poté by měli začít natáčet.
Z desky Minutes To Mignight nám LP nabídli již 3 singly a přichystán je
už další, největší a nejlepší pecka z desky - Given Up. O tomto singlu se mluví už dlouho, dokonce spousta webů potvrzovala tento singl jako další v pořadí, bez jakéhokoli oficiálního potvrzení. Zkrátka lidé mají na singl Given Up chut' a náladu a LP se nakonec skutečně rozhodli pro tento singl. Oficiálně má vyjít co v nejbližší době, přesně 3.března 2008´(posunuto ze 17. února). Objevil se už i cover k singlu a video by se mělo natáčet co nejdřívě.

Efron vítězí :)

23. února 2008 v 12:04 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
U mě na blogu proběhlo další kolo Hitparády a tentokrát se vítězem stal Zac Efron :)
Zac Efron
Otázkou Zůstává jestli se mu bude dařit i nadále .......
Druhé místo za Zacem má Matthew Fox a třetí potom Rihanna !
Pokud jste s tímto pořadím nespokojeni TAK pak HLASUJTE na www.hitparadacelebrit.blog.cz

KERI HILSON vám představuje novinku 'Return the Favor'

23. února 2008 v 11:59 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
KERI HILSON, světově známá zpěvačka, proslavená hlavně díky hitům The Way I Are a Scream od TIMBALANDA se chystá vydat svojí novou 1.desku. Plánovala jí vydat v roce 2007, ale vyjít by mohla v roce 2008 v létě. Nová deska by se měla jmenovat In a Perfect World a pilotní singl opravdu překvapivý duet. Novinka Return the Favor je opět duet s TIMBALANDEM. Jelikož se KERI HILSON podílela jako host na spoustě TIMBALANDOVÝCH singlů v moderním rytmu R'n'B, čekejte, že i novinka Return The Favor bude v podobném stylu. KERI HILSON píše také texty, od roku 2001 píše pro ty největší hnězdy R'n'B jako Chris Brown, Britney Spears, Lil Wayne, Fat Joe, Toni Braxton, Mary J. Blige, Usher, Ciara, the Pussycat Dolls, Avant, Ruben Studdard, B5, Diddy, Chingy, LeToya, Ludacris, Rich Boy, Jennifer Lopez, Shawn Desman, Kelly Rowland, Nicole Scherzinger, Lloyd Banks, Sara Lumholdt, Keke Palmer, Omarion,Tiffany Evans a mnoho dalších !
Pro spousty z těchto celebrit hlasuj v hitparádě celebrit na www.hitparadacelebrit.blog.cz

BRITNEY SPEARS - Vyučuje malé děti tancovat

18. února 2008 v 7:23 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
BRITNEY SPEARS, zoufalá celebrita se snaží neustále najít ty své staré koleje, kdy byla normální holkou. Nedávno se rozhodla učit malé děti tancovat a to za žádný peníze. Že by konečně ?!
Každé ponděli v Millenium Dance Studiu učí BRITNEY SPEARS bezplatně mladé děti vě věku 4-9 let tancovat, aby si tak mohli splnit svůj sen stát se tanečníky. Učí je nové kroky i celé sestavy. Jak se k tomu ale BRITNEY dostala ? V tanečním studiu nyní tráví hodně času, aby se vrátila zpět do formy a mohla vystupovat před fanoušky bez ostudy (viz. Gimme More). Britney, který prý děti miluje, přijmula pár prcků, kteří by se k tanci jinak nikdy nedostali, díky chudým rodičům, kteří nemají na to, aby zaplatili tanec.
Jedna z maminek řekla "Můj syn je tanečními hodinami nadšený. Celá léta si doma tančil na její písničky a najednou dostal šanci se od svého idolu i něco naučit. Myslím, že to pro něj bude zážitek na celý život. Všichni jsme Britney velice vděční, že se bezplatně stará o našeděti, i když by si ve svém postavení mohla říct o pořádně tučný honorář," řekla obdivně paní Meek.
Britney Spears můžeš podpořit i ve volbě celebrity roku 2008 na www.hitparadacelebrit.blog.cz

Lavigne zkončila, Knightley vítězí !

17. února 2008 v 12:10 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
Přišlo další kolo Hitparády o nejpopulárnější celebritu roku 2008 na jejímš konci vzejde vítěz hitparády . www.hitparadacelebrit.blog.cz
V tomto druhém kole zvítězila herečka Kiera Knightley, která postoupila z Novinky a první místo, největší pád zaznamenal Timbaland z 3. místa až na 19. místo .... A One Republic, kteří byly minule první jsou nyní až na Osmé pozici !
Mezi novinky pro toto kolo se řadí například Wentworth Mille, Rihanna i Britney Spears. Takže
jestliže zde máte favorita, nezapomeňte ho podpořit ! Hlasujte na www.hitparadacelebrit.blog.cz !
A velkou zajímavostí je že hru opustila Avril Lavigne, která v loňské hitparádě zkončila celkově Třetí !

Nicole - Nový Song, Nové fotky !

16. února 2008 v 8:28 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
Nové sexy fotky pro časopis GIANT, NICOLE SCHERZINGER. Aktuální singl se jmenuje Puanikeni a holky z PCD byse měli vrhnout na novou desku.
Pro svou oblíbenou STAR hlasuj na www.hitparadacelebrit.blog.cz

BRITNEY SPEARS - Piece Of Me [animace]

16. února 2008 v 8:26 | peace.boy |  Britney Spears
Pro svou olíbenou celebritu hlasuj na www.hitparadacelebrit.blog.cz

Filter - V únorovém číste CD s EMO songs !

16. února 2008 v 8:23 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
Únorové číslo nejprodávanějšího českého časopisu, bezesporu nejlepšího, je plné zajímavách věcí. Dozvíte se, jaký je nejhorší český text písně, zkrátka 50 nejhorších českých textů. Na obálce jsou THE CURE, jako hlavní materiál tohoto čísla. Dále se dozvíte výsledky cen FILTER '07, kdo vyhrál, kdo prohrál. Nemine vás ani rozhovor s TEREZOU ČERNOCHOVOU. Co je ale nejlepší, je nové přilohové CD, které se zaměřuje hlavně na styl EMO. Na CD najdete i žhavou novinku od BULLET FOR MY VALENTINE - Scream Aim Fire
EMO SONGZ !!!!!
Pro svojí oblíbenou celebritu hlasujte na www.hitparadacelebrit.blog.cz

One Republic se daří v Hitparádě :) Vy to ovlivníte !

14. února 2008 v 19:15 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
Na mém druhém blogu kde nyní probíhá VOLBA celebrity 2008 si zatím nejlépe vede výborná skupina One Republic, naproti například Avril Lavigne které se letos moc nedaří ! Ale vy to můžete ovlivnit !
Hlasujte na www.hitparadacelebrit.blog.cz a zvolte tu nejlepčí celebritu roku 2008 !
One Republic..... Zatím se jim daří, ale vydrží to ???

Avril, Efron, Duff, Rihanna ?? ! Kdo vyhraje letos Hitparádu ?

14. února 2008 v 19:06 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
Na mém druhém BLOGU se rozjíždí Hitparáda celebrit 2008, nezapomeňte se tam podívat a popřípadě hlasovat pro tu vaši nejoblíbenějšší celebritu, předem moc děkuju :)
Jak se asi bude dařit letos Avril ???
Zac Efron
A co Zacovi ???
Fall Out Boy
A nebo jednotlivým skupinám ????
To už je na vás !!!!

Gwen - podruhé těhotná

6. února 2008 v 13:56 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
Zpěvačka GWEN STEFANI je podruhé těhotná. Její první potomek se jmenuje Kingston a je mu teprve 20 měsíců. Společně se svým manželem Gavinem Rossdalem čekají druhé dítě a možná že to jsou dvojčata. Je to pár dní, co po návštěvě nemocnice Cedars Sinai v Los Angeles to Gwen definitivně potvrdila. Gwen a Gavin jsou velmi štastní a nic netajili, ihned se tomu pochlubili celému světu. Gwen se takto vyjádřila ke svému 1. synovi : "Velmi ho miluji. Je tou nejlepší věcí jaká se mi kdy stala. Mám toho extra-zábavného, úžasného malého člověka, který chce, abych byla s ním."

Další deska nablízku

6. února 2008 v 13:55 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
Oblíbený JESSE MC CARTNEY bude v roce 2008 vydávat svojí 3.desku. Vycházet by měla již na jaře, někdy kolem dubna/května 2008. Od jeho poslední desky Right Where You Want Me uběhly už 2 roky, název nové desky zatím ještě není znám. Pilotním singlem z nové desky se stal Leavin', typický Jessův slad'ák.
Co se týče novinek okolo JESSE, společně s Ryan Tedderem ze skupiny ONE REPUBLIC složil megahit Bleeding Love pro Leonu Lewis, nejprodávanější singl ve Velké Británii v roce 2007. Nedávno také poskytnul rozhovor jednomu irskému rádiu, kde mluví o nové desce.

Rihanna - 4. deska ??

6. února 2008 v 13:54 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
RIHANNA, hvězdička na vrcholu své pop music zřejmě pracuje na svém dalším albu. Potvrdila to jedna hudební televize. Měli jsme možnost slyšet její dosud 3 vydané studiové desky - Music Of The Sun, A Girl Liike Me a Good Girl Gone Bad. Poslední dvě desky stihla vydat skoro hnedka za sebou. Není tomu dlouho co vyšla deska Good Girl Gone Bad a RIHANNA opět nelení a maká a maká. Snad se výsledku dočkáme do konce roku !

Britney - pokus o Sebevraždu 31.1.2008

6. února 2008 v 13:53 | peace.boy |  ◘ NEWs ◘
Troska BRITNEY SPEARS tomu dala co proto, opět. Údajně se chtěla pokusit o sebevraždu, jde ale pouze o pochybnosti. Ve čtvrtek ráno (31.1.2008) měli policie a záchranáři z Los Angeles co dělat. K jejímu domu bylo vysláno několik policistů včetně záchrané služby. "Oddělení vyslalo na místo osm policistů přesně v 0:55" řekl jeden z nich. Pak už odmítali cokoliv říct, pouze to, že byla odvezena do nemocnice, aby se jí pomohlo.
Na místě se sešlo plno otravných nesnesitelných paparazzi. Deník Los Angeles Times informoval o tom, že byla popová ex-hvězda převezena do zařízení UCLA Medical Center. Jejich reportér popsal, že ambulanci, která vezla Britney Spearsovou doprovázel policejní konvoj o délce fotbalového hřiště, aby se zabránilo paparazzi dostat příliš blízko k vozu záchranné služby.
Sám reportér netušil, co tato záchraná akce měla znamenat. Je totiž dost možné, že všechno bylo dopředu naplánované, slyšel totiž z vysílačky :"Balíček je na cestě. Opouštíme místo. Jedem, jedem, jedem!"
Další podezření je, že těsně před příjezdem policistů, se u domu Brotney sešlo asi 25 lidí, které policisté požádali později o odchod. Je tedy dost velká pravděpodobnost, že tato akce je jeden velký podvod. Na místo činu dorazila i její matka a její otec, odcházeli se slzama v očích.